NAŠE SLUŽBY

Sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť vaše ciele efektívne a spoľahlivo.

Spájanie kontajnerových modulov

SPÁJANIE KONTAJNEROVÝCH MODULOV

V prípade, že si objednáte viac kontajnerov, ktoré sa majú spájať alebo stohovať na seba do väčších funkčných celkov, náš tím realizuje montáž resp. spájanie kontajnerových modulov priamo u Vás. Na veľké kontajnerové stavby, ako napríklad ubytovne, vieme na mieru vyrobiť strechu so sklonom pre spád vody či snehu. Taktiež vieme dodať schodisko na mieru a iné doplnky.

DOPRAVA A VYKLÁDKA

Dopravu kontajnerov zabezpečujeme prostredníctvom naších overených dopravcov, ktorí majú autá s hydraulickou rukou alebo platá. Vieme naraz prepraviť aj 2 kontajnery, čím zákazníkovi šetríme náklady. Dopravu počítame z miesta našej výroby t.j. Horné Obdokovce (okres Topoľčany). Prepravujeme aj nadrozmerné kontajnery 700 x 300cm. Vykládka na mieste osadenia u zákazníka je samozrejmosťou a realizovali sme ich aj na ťažko prístupných miestach.
Kontajnery doprava a vykládka
Montáž ľahkej oceľovej konštrukcie

MONTÁŽ SKELETOV

V prípade, že si u nás zákaznik zakúpi ľahkú tenkostennú oceľovú konštrukciu vyrobenú na mieru pre garáž, dieľnu, sklad, prístrešok, záhradný dom a podobne, náš tím celý skelet privezie na miesto a zmontuje do pár hodín. Ide o veľmi rýchly, kvalitný a certifikovaný stavebný systém BAUCORE®, ktorý sa vyznačuje mimoriadne dlhou životnosťou. Všetky skelety navrhuje náš konštrukčný a statický inžinier a následne sa vyrábajú na našej najmodernejšej plne automatickej CNC linke značky Howick. Viac informácii dostupných na webstránkach www.mooh.sk

ZÁRUČNÝ A POZÁRUČNÝ SERVIS

BAUGRUP je stabilná, rodinná spoločnosť, roky etablovaná na slovenskom a českom trhu. Teší nás, keď sa ku nám vracajú naši starí zákazníci. S mnohými spoločnosťami spolupracujeme už roky a to nie len vďaka najnižším cenám a kvalite, ale aj nášmu prístupu. Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Nevyhýbame sa im ani po vypršaní záručnej doby.  Naše kontajnery sú takmer bezúdržbové a majú vysokú životnosť, preto servis či drobné opravy realizujeme len v zriedkavých prípadoch. Navyše na naše ľahké tenkostenné oceľové konštrukcie poskytujeme doživotnú záruku.
Servis kontajnerov

Prečo si vybrať nás?

Spokojnosť zákazníka, flexibilita, kvalita a cena sú pre nás na prvom mieste.
Zavolajte nám alebo sa prídite presvedčiť osobne.