O nás

Image
BAUGRUP je popredným výrobcom a dodávateľom obytných, kancelárskych a sanitárnych kontajnerov na Slovensku a v Českej republike. Naše certifikované kontajnerové moduly vyrábame na mieru a je možné ich spájať a stohovať na seba do väčších celkov. Kontajnery sú najrýchlejším a cenovo najdostupnejším riešením priestorov pre spoločnosti, ktoré potrebujú zázemie či ubytovanie pre svojich zamestnancov. Našimi zákazníkmi sú aj mnohé súkromné osoby, ktoré naše kontajnery využívajú ako záhradné a rekreačné domy. 
Významnými klientami sú aj mestá a obce, pre ktoré vyrábame najmä sanitárne a kancelárske kontajnery v rôznych veľkostiach a prevedeniach.


Sme flexibilná, rodinná spoločnosť, ktorá si buduje so svojími zákazníkmi dlhodobé vzťahy. Realizujeme všetko od návrhu a výroby na mieru, až po dodanie cez naších osvedčených dopravcov. V prípade kontajnerových stavieb zebezpečujeme spájanie modulov priamo u zákazníka. Záručný a pozáručný servis je u nás samozrejmosťou.

Naša výroba sa nachádza v okrese Topoľčany, kde sme schopný vyrábať dva typy nosných konštrukcií a to zvárané oceľové rámy a ľahké tenkostenné oceľové rámy (šroubované) - náš certifikovaný stavebný systém BAUCORE®. Takéto moderné konštrukcie vyrábame na našej plne-automatickej výrobnej CNC linke, ktorá patrí medzi špičku vo svete. Vieme preto ako jediný na Slovensku vyrobiť nezvárané, nadrozmerné kontajnerové moduly 600x300cm a 700x300cm. 

Vďaka tomuto inovativnému stavebnému systému, ktorý sa vyznačuje rýchlosťou a mimoriadnou presnosťou, môžeme vyrobiť akékoľvek konštrukcie (skelety) od malých stavieb až po veľké. Špecializujeme sa najmä na vývoj, návrh a výrobu menších skeletov pre mobilné a modulárne domy, záhradné domy, garáže, sklady a rôzne doplnky aj ku kontajnerom. Viac informácii na našich stránkach www.mooh.sk  
Baugrup kontajnery o nás
0
Vyrobených kontajnerov
0
Zrealizovaných montáži
0
Odberných miest SR a ČR
0
Rokov na Slovensku
Baucore oceľové konštrukcie
BAUCORE® je symbol kvality a dokonalosti ľahkých tenkostenných oceľových konštrukcií.
BAUCORE® je certifikovaný stavebný systém ľahkých, pozinkovaných, tenkostenných oceľových profilov, ktorý je vyrábaný spoločnosťou BAUGRUP na najmodernejšej a najpresnejšej výrobnej linke na svete značky Howick (Nový Zeland). Tento stavebný systém sa vo svete používa už desiatky rokov, najma vo Veľkej Británii, Írsku, Austrálii, Novom Zelande a USA. Posledné roky rastie aj v celej Európe ako kvalitnejšia alternatíva voči stavebnému drevu. 
Kvalitný základ pre mobilné a modulárne domy
Vďaka stavebnému systému BAUCORE® patríme medzi európsku špičku v návrhu a výrobe ľahkých oceľových konštrukcií pre tiny housy na kolesách, ale aj mobilné a modulárne domy. Ponúkame unikátny koncept "Urob si sám", kde si môžu zručný domáci majstri všetky naše skelety dokončiť svojpomocne a ušetriť tak nemalé finančné prostriedky. Významnými klientami sú aj výrobcovia mobilných domov, pre ktorých vyrábame pokročilé skelety na mieru. V poslednom období si tento typ stavieb začali všímať aj menší investori, ktorí si náš skelet na prívese dokončia sami alebo cez naších partnerov. Následne tieto mobilné domy prenajímajú.
Tiny house na podvozku