• MOOH - BAUGRUP spomenutá v časopise PLUS 7 DNÍ
  14.03.2024

  PLUS 7 DNÍ publikovalo 3 stranový rozhovor so zakladateľom spoločnosti BAUGRUP na tému Spojené arabské emiráty a Saudská Arábia, v ktorej má spoločnosť BAUGRUP obchodné aktivity vďaka svojmu know-how v oblasti ľahkých tenkostenných oceľových konštrukcií.

 • MOOH - BAUGRUP ako jediná slovenská a česká firma na veľtrhu v Rijáde
  01.03.2024

  Spoločnosť BAUGRUP vystavovala na prestížnom stavebnom veľtrhu v hlavnom meste jednej z najbohatších krajín sveta v Saudskej Arábii. V Rijáde prebieha masívna výstavba a tenkostenné oceľové konštrukcie tam sú veľmi populárnym stavebným systémom.

 • MOOH - TOP STAVEBNÉ písali o našich obytných kontajneroch
  01.11.2023

  Stavebný portál a časopis TOP STAVEBNÉ písal o našich obytných, kancelárskych a sanitárnych kontajneroch BAUGRUP. Krátko spomenuli aj naše konštrukcie pre mobilné a modulárne domy z ľahkých tenkostenných oceľových rámov BAUCORE®.

 • MOOH - BAUGRUP v relácii Libovky na TV PRIMA
  01.10.2023

  Mobilný dom na kolesách vyrobený spoločnosťou BAUGRUP (divízia MOOH®) pre svojpomocné dokončenie si vybrala TV PRIMA pre jej reláciu Libovky, kde známy domáci kutil Pepa Libický dokončuje tiny house MOOH BERG 720cm v niekoľkých častiach.

 • MOOH - Titulka v magazíne Ekobývanie - Kvalitný základ pre mobilný dom
  01.09.2023

  BAUGRUP predstavil rovno na titulke časopisu EKOBÝVANIE svoj mobilný dom na kolesách HUT 600, ktorý patrí do divízie mobilných a modulárnych domov MOOH.sk. Ide o unikátne spojenie rastúceho trendu mobilných domov s konceptom "DIY" (Urob si sám).

 • MOOH - BAUGRUP na najväčšom stavebnom veľtrhu sveta
  24.04.2023

  BAUGRUP sa zúčastnila najväčieho veľtrhu na svete známeho ako BAU, ktorý sa koná každé dva roky v Nemeckom Mníchove. Tentokrát spoločnosť predstavila svoje riešenia pre mobilné a modulárne domy a priviezla dva vzorové tiny housy na kolesách.

 • MOOH - Predstavenie inovatívneho stavebného systému na veľtrhu v Brne
  23.04.2022

  Spoločnosť BAUGRUP zažiarila na medzinárodnom stavebnom veľtrhu v Brne v roku 2022, kde predstavila svoj certifikovaný stavebný systém BAUCORE®. Ide o ľahké, tenkostenné oceľové rámy, ktoré konkurujú drevostavbám.

 • MOOH - Článok v známom stavebnom magazíne o našom systéme BAUCORE®
  01.02.2022

  Na jeseň 2022 sme predstavili v stavebnom magazíne TOP STAVEBNÉ náš certifikovaný stavebný systém BAUCORE®. Ide o ľahké, tenkostenné, pozinkované oceľové rámy, ktoré vyrábame na najpresnejšej CNC linke na svete a navrhujeme v programe Revit.