MOOH - Predstavenie inovatívneho stavebného systému na veľtrhu v Brne

Predstavenie inovatívneho stavebného systému na veľtrhu v Brne

23.04.2022

Spoločnosť BAUGRUP sa predstavila v apríly 2022 na stavebnom veľtrhu v Brne, kde zaujala najmä produktami BAUCORE® a fasádnym systémom BAUCLAD®. Oba produkty je vidno na fotografiách. Certifikovaný stavebný systém BAUCORE® je inovatívny konštrukčný systém ľahkých, tenkostenných oceľových rámov, z ktorých sa dajú rýchlo vyrobiť skelety od malých až po veľké stavby do niekoľkých poschodí. Sme jeden z mála výrobcov, ktorý má túto technológiu kompletne zvládnutú počnúc inžinieringom, návrhom, výrobou, končiac montážou. Tento systém je veľmi vhodný pre rodinné domy, ale aj mobilné či záhradné domy. 

Náš domček z ľahkej, pozinkovanej, oceľovej tenkostennej konštrukcie BAUCORE® sa nám podarilo na výstave aj predať a to hneď prvý deň. Výhodou tohto systému je že sa dá veľmi jednoducho a rýchlo zmontovať, je veľmi ľahký, takže pri montáži nie je potrebná ťažká technika. Stačí len elektrický skrútkovač. Vďaka pozinkovanej oceli je konštrukcia 100% odolná voči vode resp. korózii. Stavby z takejto konštrukcie sa vyznačujú presnosťou (žiadne krivé steny), oceľ nepracuje, čiže nevznikajú praskliny na omietke, do ocele nejdú škodcovia ako do dreva, nehnije, neplesnivie, je mimoriadne pevná a má dlhú životnosť (200+ rokov). Spoločnosť BAUGRUP preto dáva na všetky svoje skelety doživotnú záruku!


Na fotografii obchodná riaditeľka spoločnosti BAUGRUP pre Slovensko, Ing. Emília Zvalová.

"Na tohtoročnom veľtrhu v Brne vystavuje veľké množstvo spoločností, ktoré stavajú montované drevo stavby. My sme sa medzi nimi doslova vynímali a mnohí z nich sa v našom stánku zo zvedavosti aj pristavilo. Náš stavebný systém patrí medzi najmodernejšie čo sa týka suchej výstavby a vyznačuje sa rýchlosťou, presnosťou, odolnosťou a dlhou životnosťou. A navyše šetríme prírodu, pretože používame recyklovateľnú oceľ" povedala Ing. Emília Zvalová.

Viac infomrácii o stavebom systéme BAUCORE na našich webstránkach www.baucore.sk

 

Perfektné riešenie pre rekreačné domy a outdoorové aktivity

Malé mobilné a modulárne domy nepredsatvujú len cenovo dostupné a udržateľné bývanie, ale sú aj ideálnou voľbou pre voľnočasové aktivity. Mnoho ľudí v súčasnosti stavia alebo kupuje malé domy ako dovolenkové chaty, penzióny alebo ako ďalší priestor pre svoje koníčky a záujmy. Vďaka kompaktným rozmerom sú ideálne pre outdoorové aktivity, ako je kempovanie, turistika a objavovanie prírody. Malé domy môžu byť jednoducho rozšírené o vonkajšie kuchyne, prístrešky či sklady pre športové vybavenie, čo z nich robí atraktívnu možnosť pre nadšencov dobrodružstva. Naša divízia MOOH.sk sa špecializuje na skelety pre mobilné a modulárne rekreačné domy, tiny housy a záhradné domy.

MOOH facebook share icon MOOH twitter share icon MOOH email share icon MOOH copy share icon