MOOH - BAUGRUP ako jediná slovenská a česká firma na veľtrhu v Rijáde

BAUGRUP ako jediná slovenská a česká firma na veľtrhu v Rijáde

01.03.2024

Koncom februára 2024 sa v Rijáde, hlavnom meste Saudskej Arábie konal veľký medzinárodný stavebný veľtrh BIG 5 Saudi Construct. Zúčastnila sa ho aj jediná slovenská spoločnosť BAUGRUP, ktorá je známa výrobou kvalitných certifikovaných obytných, kancelárskych a sanitárnych kontajnerov. Spolu s Radou slovenských exportérov sa im podarilo v tejto bohatej a rýchlo rozvíjajúcej krajine kreatívnym spôsobom zviditeľniť aj Slovensko. Pomohol tomu banner s anglickým nápisom „MAKING SLOVAKIA GREAT AGAIN“, čo v preklade znamená „Urobme Slovensko znovu úspešným“.


Nápis „MAKING SLOVAKIA GREAT AGAIN“, na fotografii zakladateľ spoločnosti BAUGRUP JUDr. Lukáš Zvala s lokálnymi podnikateľmi.

Know-how spoločnosti BAUGRUP v oblasti návrhu a výrobu ľahkých tenkostenných oceľových konštrukcií má v tejto krajine vysoké uplatnenie a na rozdiel od Slovenska tu nejde vôbec o novú stavebnú technológiu. Naopak, stavajú sa z nej obrovské projekty. „Náš lokálny partner postavil v Rijáde za pár mesiacov polovicu zábavného parku Boulevard World a Boulevard City“, toto by u nás nebolo ani len možné si predstaviť“ dodal JUDr. Lukáš Zvala.

Celý článok nájdete online na webstránke portálu TOP STAVEBNÉ:
https://www.topstavebne.sk/tipy/slovenska-spolocnost-baugrup-v-rijade

MOOH facebook share icon MOOH twitter share icon MOOH email share icon MOOH copy share icon