MOOH - BAUGRUP na najväčšom stavebnom veľtrhu sveta

BAUGRUP na najväčšom stavebnom veľtrhu sveta

24.04.2023

Na tradičnom medzinárodnom veľtrhu BAU Messe v Mníchove nechýbala ani naša spoločnosť BAUGRUP, ktorá mala takmer 100m2 vonkajšiu plochu. Práve na vonkajších plochách sa prezentovali výrobcovia mobilných a modulárnych domov z celého sveta. Rozhodli sme sa preto prísť odprezentovať naše produkty, ktoré su trochu neštandardné. Náš koncept MOOH (Mobile Modular Houses) je zameraný na B2B sektor a domácich majstrov. Ide totiž o DIY alebo "Urob si sám" riešenie pre tiny housy na kolesách, ako aj pre menšie rekreačné či záhradné domy. 

TINY HOUSE NA KOLESÁCH
Ide o rastúci trend, ktorý ku nám ide zo západu, kde je mimoriadne populárny. Má hneď niekoľko výhod a to mobilita, financovanie cez leasing, prijateľná cena a umiestnenie takmer kdekoľvek bez stavebného povolenia. Vyvinuly sme dva základné špičkové oceľové skelety BERG-720cm a HUT-600cm. Oba sú zmontované na kvalitných a homologizovaných holandských prívesoch značky Vlemmix. Spodná časť je oplechovaná a nechýba ani loft na spanie so schodami, ktoré maju pod sebou úložný priestor. Všetko je dokonalo premyslené a skonštruované tak, aby sa dom na kolesách jednoducho a rýchlo dokončil na kľúč. To však BAUGRUP necháva už na svojich B2B partnerov. Avšak šikovný domáci majster si môže hotový skelet na kolesách taktiež zakúpiť a dokončiť svojpomocne. Do tiny housov na kolesách dnes minvestuje mnoho menšách podnikateľov, ktorí ho využívajú na prenájom. V Európe sa stávajú čoraz populárnejšie aj glampingy.

BAUGRUP v Mnichove

Aj napriek tomu, že počasie v Mníchove nám veľmi neprialo, prišli ku nám stovky zvedavých návštevníkov. Dostali sme veľké množstvo spätných väzieb, vďaka ktorým napreduje aj náš technologický a ekonomický rast. Tento krát sme sa však mohli porovnávať s tými najlepšími z najlepších. A zvládli sme to úspešne. 

 

MOOH facebook share icon MOOH twitter share icon MOOH email share icon MOOH copy share icon