MOOH - BAUGRUP v relácii Libovky na TV PRIMA

BAUGRUP v relácii Libovky na TV PRIMA

01.10.2023

Krátko po predstavení divízie MOOH® - modulárne a mobilné domy od spoločnosti BAUGRUP si nášu kvalitnú prácu všimol známy domáci kutil Pepa Libický, ktorý sa preslávil svojou reláciou Libovky Pepy Libického. Vysiela sa každú nedeľu v českej televízii TV PRIMA. Tento krát si Pepa vybral náš mobilny dom na kolesách (tiny house) MOOH BERG 720cm, postavený na holandskom obytnom prívese Vlemmix s dĺžkou 720cm. Celý proces výberu ale aj postupného dokončovania domu na kolesách si môžete dodatočne pozrieť na našom youtube kanále.

Prvé video: https://www.youtube.com/watch?v=OQf64R8Ej0k

Ďalšie videá sú nahrané taktiež na našom Youtube kanále BAUGRUP. Vďaka Libovkám si domáci majtri môžu jednoducho a lacno postaviť svoj mobilný dom na kolesách. Alebo sa aspoň inšpirovať a vytvoriť dom podľa vlastných predstáv. Vysielanie nových dielov v Libovkách na TV PRIMA s našim mobilným domom pokračujú aj v roku 2024.

Papa Libický použil na zateplenie celého mobilného domu účinné PIR panely. Finálna verzia domu bude dokončená na jar/leto 2024.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácii o našich mobilných domoch na kolesách, navštívte našu webstránku www.mooh.sk alebo konkrétne naše dva sériové produkty Tiny house BERG 720 a Tiny house HUT 600.

Takto si Pepa Libický z TV PRIMA prevzal z našej výroby skelet MOOH BERG 720 pripravený pre dokončenie.

MOOH facebook share icon MOOH twitter share icon MOOH email share icon MOOH copy share icon